LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. XVI edukologijos forumas „Mokymasis už klasės ribų: ugdymą praturtinančios erdvės – kur slypi sėkmė?“XVI edukacijos forumas „Edukologija Lietuvai – moksliniais tyrimais grįsto ugdymo ir švietimo link“ tema „Mokymasis už klasės ribų: ugdymą praturtinančios erdvės – kur slypi sėkmė?“ Forumą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacija (LETA) kartu su Vytauto Didžiojo universitetu. Forume taip pat bus pristatomi EDUATOM projekto rezultatai. Kviečiame forume dalyvauti tyrėjus, doktorantus, mokyklų vadovus, mokyklų, taip pat auštųjų mokyklų, neformaliojo švietimo, savivaldybių švietimo padalinių ir regioninių mokytojų švietimo centrų, švietimo profsąjungų, nevyriausybinių organizacijų atstovus, visus, kuriems aktualūs švietimo politikos ir ugdymo pokyčiai, švietimo tyrimų ir švietimo praktikos kokybės klausimai. 

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija 
2022-05-27

0 komentarai (-ų):