Vytauto Didžiojo universitetas. Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai. Pokalbis su pabėgimo kambario įkūrėja Evelina BendoraitieneSusipažinkite su VDU ekonomikos studijų programos absolvente Evelina Bendoraitiene. Evelina yra baigusi magistro ir doktorantūros studijas bei šiuo metu dirba VDU dėstytoja Ekonomikos ir vadybos fakultete. Evelina didžiuojasi būdama mokslo pasaulio žmogumi, bet tuo pačiu labai džiaugiasi galėdama išnaudoti savo kūrybinį potencialą kurdama pabėgimo kambarius ir taip įprasminti neišsipildžiusias vaikystės svajones kitose srityse. 

Pokalbių ciklas „Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai“ – unikali galimybė kiekvienam susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Su VDU absolventais kalbamės apie jų darbą, karjerą, profesinių svajonių siekimą, sunkius sprendimus bei gebėjimą prisitaikyti prie kintančios aplinkos. 

Vytauto Didžiojo universitetas. 
2022-05-18

0 komentarai (-ų):