Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė. Kalba kalba #12. Apie kalbas, jų tipologiją ir dalelytes su Vladimiru PanovuŠįkart su VU Filologijos fakulteto dėstytoju Vladimiru Panovu kalbamės apie vieną iš kalbos nagrinėjimo būdų – kalbų tipologiją. Bandome išsiaiškinti, kada bendrosios kalbotyros šaką papildė kalbų įvairovės tyrimai, kokios jos galimos ribos ir kodėl nereikėtų sakyti, kad tipologai klasifikuoja kalbas. Taip pat svarstome, kuo kalbų tipologija skiriasi nuo istorinės lyginamosios ar arealinės lingvistikos, kiek kalbų turėtų mokėti geras tipologas, kuo įdomios dalelytės bei daug kitų svarbių dalykų. „Kalba kalba“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas. 2021-12-01

0 komentarai (-ų):