Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Ilja Laurs paskaita „Inovacijos švietime: kas veikia, kas ne, ko reikėtų“Gruodžio 14 d. LR švietimo mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo konferenciją „Šiuolaikinio neformaliojo vaikų švietimo link: kokybė, inovacijos, nuotolinis ugdymas“. Virtualus renginys subūrė daugiau nei 150 dalyvių, atsakingų už neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) politikos įgyvendinimą visoje Lietuvoje. 

 „Nextury Ventures“ įkūrėjas, valdybos pirmininkas Ilja Laurs pabrėžė, kad švietimo sistemai yra reikalingi pokyčiai. Kalbėdamas apie globalius iššūkius švietimui, jis pasidalino įžvalga, jog šie iššūkiai yra neformaliojo švietimo galimybės. Neformaliojo švietimo teikėjai turi palankesnes galimybes greičiau prisitaikyti prie pokyčių, vedančių švietimą prie naujos ugdymo paradigmos, kurioje charakterio ugdymas yra svarbesnis už žinias, mokiniai yra tyrinėtojai ir išradėjai. 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
2021-12-21

0 komentarai (-ų):