Nacionalinė švietimo agentūra. Tinklalaidė #VadovAUK. #1 MOTYVACIJA tapti ir būti mokyklos vadovu#VadovAUK – tai pokalbiai tarp mokyklų direktorių, mentorių bei įvairių švietimo ekspertų apie tapimą ugdymo įstaigos vadovu. Mokyklų vadovų stygius šalyje – nemenka problema, dažniausiai iškylanti dėl įvairių šią profesiją supančių stereotipų. Epizodas skiriamas vienam iš svarbiausių tapimo mokyklos vadovu aspektų – MOTYVACIJAI. 
Šį kartą studijoje mintimis apie pasirinkimą dirbti direktoriumi, kasdieninius iššūkius bei asmenines vadovo misijas dalijosi: Rytis Komičius, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius; Loreta Šernienė, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė; Solveiga Grudienė, vadybos ekspertė, švietimo konsultantė. 
Tinklalaidės vedėjas – Lukas Bagdonavičius. 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2021-12-10

0 komentarai (-ų):