Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba. Vaikų tarybos kvietimas ruoštis pokyčiams, kurie laukia 2024-ųjų rugsėjįĮ trečiąjį posėdį susirinkę Vaikų tarybos atstovai sako, kad nei vienas vaikas mokykloje nenori jaustis kitokiu, todėl jau šiandien turime ruoštis pokyčiams. Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklose nuo 2024-ųjų rugsėjo turi būti sudarytos sąlygos mokytis ir gerai jaustis, ir specialiųjų poreikių bei neįgalią turintiems vaikams. Lietuvos vaikų balsą atstovaujantys Vaikų tarybos nariai įsitikinę, pokyčiams turi pasiruošti visa švietimo sistema ir mokyklų bendruomenės, kad mokytojos ir mokiniai naujų klasės draugų lauktų kupini tolerancijos, pasiruošę padėti ir suprasti. Vaikų taryba – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos patariamasis balsas. 
Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba. 
2021-12-06

0 komentarai (-ų):