TEDx Talks. You Teach History? That Must be SO Boring! (Mokote istorijos? Tai turi būti TAIP nuobodu!)Požiūrio įtaka mūsų įvykių supratimui skatina smalsumą, o ne įsiminimą. Istorijos sudėtingumas moko mus apie mus pačius, nes stengiamės suprasti tuos, kurie buvo prieš mus. Annette Atkins, autorė ir istorikė, pastebi, kad mūsų istorija ir mūsų gyvenimas yra taip glaudžiai susiję, kad apmąstymas bet kurio iš jų padeda nušviesti kitą. 

 The influence of perspective on our understanding of events invites curiosity, not memorization. The complexity of history teaches us about ourselves as we strive to understand those who came before us. Annette Atkins, author and historian, observes that our history and our lives stand in such close relationship to each other that reflecting on either one helps illuminate the other. 

TEDx Talks. 
2021-11-30

0 komentarai (-ų):