Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė. Kalba kalba. Apie vertimus ir literatūros agento darbą su Jaydu WilluKalba kalba – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Tinklalaidėje svečiuojasi Baltijos šalių literatūros į anglų kalbą vertėjas Jayde Will. Gimęs ir augęs Amerikoje, studijavęs Estijoje, dirbęs VU Filologijos fakultete, šiuo metu Jaydas dienas leidžia Rygoje Latvijoje. Joje ne tik verčia ar pats rašo, bet dirba ir latvių literatūros agentu. Ką reiškia būti tokiu agentu? Iš kur meilė lietuvių kalbai? Kodėl lietuvius suprasti padėjo tik Gavelis ir Kunčinas? Kam reikalingos antologijos? Apie tai ir dar daugiau kviečiame klausyti įraše iš paties Jaydo lūpų. 

Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas. 
2021-11-22

0 komentarai (-ų):