School Education Gateway. Building School-based Learning Communities for MOOC-based Learning (Kaip mokykloje sukurti bendradarbiavimu grįstą aplinką?)Ar norite sužinoti daugiau apie tai, kaip savo mokykloje sukurti bendradarbiavimu grįstą aplinką, skatinančią mokyklos kolegas dalytis informacija ir bendrauti kartu dalyvaujant profesiniame tobulėjime? Kviečiame stebėti internetinį seminarą, kuriame dvi mokytojos dalijasi savo patirtimi, kaip mokykloje sukurti mokymosi grupes, kad mokytojai kartu su kolegomis mokytųsi „Teachers Academy“ atviruosiuose internetiniuose kursuose.

Building a school-based learning community to support colleagues with a flexible professional development offer is possible. Learn how to set up your local study group and establish a more collaborative environment at your school.

Internetinė Europos mokyklinio ugdymo platforma „School Education Gateway“. 
2021-11-19

0 komentarai (-ų):