Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius. Viešoji konsultacija „Šeimos psichoemocinė sveikata, auginant autistišką vaiką“


Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus viešųjų konsultacijų ciklas autizmo tema  skirtas draugiškam požiūriui į įvairiapusį raidos sutrikimą formuoti, visuomenės tolerancijai ugdyti, neigiamiems stereotipams apie įvairiapusį raidos sutrikimą mažinti, ypatingą dėmesį skiriant mokyklų bendruomenėms. 


Viešoji konsultacija apie autizmo spektro sutrikimą turinčių vaikų ugdymą „Šeimos psichoemocinė sveikata, auginant autistišką vaiką“. Konsultacijos lektorė – vaikų ir paauglių psichiatrė Natalija Jegorova-Marčenkienė.


Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius.
Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius
2021-11-17

0 komentarai (-ų):