Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė. Kalba kalba almanachas #3 - Apie Viljamą Šekspyrą su Greta KaikaryteVilniaus universiteto Filologijos fakultetas pristato naują laidų ciklą – „Kalba kalba: almanachas!“.

To be, or not to be, that is the question! Trečiojoje almanacho ciklo laidoje kalbamės apie Viljamą Šekspyrą – su Šekspyro tyrinėtoja, Erudito licėjaus anglų kalbos ir literatūros mokytoja, vertėja ir VU Filologijos fakulteto alumne Greta Kaikaryte. Koks yra Šekspyro teatras? Kaip mus pasiekė jo kūrinių tekstai? Kodėl „Hamletas“ – keista drama? Ko siekia Šekspyras savo komedijomis ir kaip pats žaidžia literatūros tradicija? Kokia šio autoriaus vieta kanone ir kodėl? Tiek ir šiek tiek daugiau – naujausioje laidoje!

„Kalba kalba“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. 

Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas. 
2021-11-03

0 komentarai (-ų):