Vilniaus universitetas. Lituanistikos atradimai: dokt. Eleonoros Terleckienės pamoka „Kam reikalinga piligriminė literatūra?“Vilniaus universiteto (VU) Filologijos fakulteto nuotolinių pamokų ciklas aukštesniųjų klasių mokiniams ir jų mokytojams „Lituanistikos atradimai“. Šis pamokų ciklas skirtas supažindinti su naujausiomis lituanistinių tyrimų tendencijomis, atverti platesnius lietuvių kalbos, literatūros ir kultūros akiračius. Nuotolines pamokas mokiniams veda VU Filologijos fakulteto lietuvių filologijos studijų programos dėstytojai. 

Kas sieja Šiluvą, Džimo Morisono kapą ir Amerikoje taip džiugiai švenčiamą Padėkos dieną? Į šiuos klausimus bando atsakyti VU Filologijos fakulteto doktorantė Eleonora Terleckienė. Pasitelkdama skirtingus literatūrinius pavyzdžius, ji parodo, kodėl piligrimo motyvas tekstuose visad buvo svarbus ir kodėl ateityje svarbos nepraras. Pamoką moderuoja doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė. 


Vilniaus universitetas. 
2021-11-22

0 komentarai (-ų):