Nacionalinė švietimo agentūra. Mokytojas ir ChatGPT: galimybės ar grėsmės? | All Digital Weeks 2023 seminarasNuotolinis seminaras „Mokytojas ir ChatGPT: galimybės ar grėsmės?” yra EdTech centro organizuojamų seminarų ciklo „EdTech mokytojui: ką turiu žinoti?” dalis.

🤖 Tik pristačius ChatGPT įrankį rinkoje, jau po mėnesio jis turėjo virš vieno milijono vartotojų. Šis skaitmeninis sprendimas sulaukia ne tik susidomėjimo, bet tuo pačiu ir teigiamų, ir neigiamų reakcijų. Šio seminaro metu norime atskleisti, kokios galimybės mokytojui naudoti ChatGPT: praktiškai pademonstruosime, kaip planuojama ir ruošiamasi pamokoms, tikrinamos užduotys. Aptarsime informacijos patikimumo, mokinių pasinaudojimo šiuo įrankiu sprendžiant užduotis ir kt. klausimus. 

🟣 Lektorė mokytoja inovatorė Rigonda Skorulskienė 

Nacionalinė švietimo agentūra

2023-05-02

0 komentarai (-ų):