Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Patriotizmas ir pilietiškumas mokykloje: skirtumai ir sąsajosPaskaita skirta mokytojams, mokyklų vadovams, visai švietimo bendruomenei ir visiems, kurie domisi šiomis temomis. 

Prof. Valdas Rakutis – lietuvių karo istorikas, politikas, skautų judėjimo veikėjas. V. Rakutis dirbo Vytauto Didžiojo karo muziejuje, Lietuvos karo akademijoje, skaitė paskaitas Vytauto Didžiojo universitete, Klaipėdos universitete, yra vienas Lietuvos karo istorijos draugijos kūrėjų ir pirmasis pirmininkas. Mokslinių tyrinėjimų sritys: 18 a. karybos istorija, karybos teorija, fortifikacijos ir laivyno istorija, valstybės, kariuomenės, skautų judėjimo ideologija ir jos vertybių kaita. 

Paskaita organizuota programos „Kurk Lietuvai“ iniciatyva. 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija 
2023-05-25

0 komentarai (-ų):