Nacionalinė švietimo agentūra. Atominis Visaginas: nuotykių kupinas skaitmeninis pasakojimas | All Digital Weeks 2023 seminarasNuotolinis seminaras „Atominis Visaginas: nuotykių kupinas skaitmeninis pasakojimas” yra EdTech centro organizuojamų seminarų ciklo „EdTech mokytojui: ką turiu žinoti?“ dalis.

🤖 Atominis Visaginas – tai unikalus projektas, skirtas mokytojams ir mokiniams, kuriame integruojami skaitmeninio pasakojimo elementai. Modernus ir inovatyvus būdas pamokose pristatyti miesto istoriją, atominio reaktoriaus svarbą. Pasinaudojant Atominio Visagino pavyzdžių, istorijas kurti galite ne tik Visagine. Skaitmeninio pasakojimo metodas naudojamas kaip papildoma priemonė pamokose, kuri padeda mokytojui efektyviai integruoti skirtingas disciplinas ir padidinti mokinių aktyvumą ir įsitraukimą. Kviečiame išgirsti praktinę patirtį, kaip nauju ir įdomiu būdu skatinti kritinį mąstymą, kūrybiškumą ir integruoti šiuolaikines technologijas mokymosi procese.

🟣 Lektoriai: VDU Atominio Visagino platformos ekspertai ir mokytojai inovatoriai, praktiškai išbandę šį skaitmeninį įrankį

Nacionalinė švietimo agentūra
2023-05-05

0 komentarai (-ų):