Nacionalinė švietimo agentūra. Mokymasis per žaidimą: pristatome skaitmeninių išteklių rinkinį EduSensus | All Digital Weeks 2023 seminarasNuotolinis seminaras „Mokymasis per žaidimą: pristatome skaitmeninių išteklių rinkinį EduSensus” yra EdTech centro organizuojamų seminarų ciklo „EdTech mokytojui: ką turiu žinoti?“ dalis.

 🤖 Šiame seminare dalinsimės patirtimi naudojant „EduSensus” – skaitmeninį mokymosi priemonių rinkinį, skirtą ugdyti vaikus, turinčius kalbėjimo ir kalbos, klausos, intelekto, autizmo spektro sutrikimų, sulėtėjusią raidą. Šis rinkinys taip pat tinka ikimokyklinio amžiaus vaikų raidai skatinti. Seminaro tikslas – supažindinti su šiuo išteklių rinkiniu ir parodyti jo naudą mokant vaikus tiek logopedo kabinete, tiek ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo klasėse.

🟣 Lektorė logopedė Edita Ruckienė

Nacionalinė švietimo agentūra
2023-05-03

0 komentarai (-ų):