Nacionalinė švietimo agentūra. All Digital Weeks 2023 seminaras. Kaip dirbtinis intelektas keičia švietimą?Nuotolinis seminaras „Kaip dirbtinis intelektas keičia švietimą?” yra EdTech centro organizuojamų virtualių seminarų ciklo „EdTech mokytojui: ką turiu žinoti?“ dalis. 

Džiaugiamės renginių ciklą galėdami pradėti nuo temos apie dirbtinį intelektą: kas tai yra, kokie skirtingi jo lygiai, kam jis naudojamas ir pritaikomas, kokios galimybės ir grėsmės. Svarbiausias aspektas – tai kaip galime jį pritaikyti švietime ir koks mokytojo vaidmuo skaitmeniniame amžiuje. Visgi svarbu aptarti ir kas lemia, kad dirbtinio intelekto sprendimai vis dar nėra plačiai taikomi švietimo sistemoje. Kokių turime dirbtinio intelekto taikymo praktinių pavyzdžių? Dirbtinis intelektas keičia pasaulį, bet tuo pačiu labai svarbu suprasti ir grėsmes. Viena iš jų, duomenų saugumas – tiek mokytojui, tiek mokiniui – į ką svarbu atkreipti dėmesį. Lektorius: Dirbtinio intelekto asociacijos prezidentas Dovydas Čeilutka. 

Nacionalinė švietimo agentūra
2023-04-28

0 komentarai (-ų):