Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba. Spaudos konferencija „Paauglystės iššūkiai ir popandeminis laikotarpis“Kviečiame Jus į spaudos konferenciją, kurioje bus pristatytas šeimoms ir bendruomenėms skirtas paskaitų ciklas „Paauglystė ir popandeminis laikotarpis“. Skleidžiant patrauklų ir paveikų edukacijos metodą, vaiko teisių gynėjai siekia tėvams ir globėjams suteikti papildomų žinių bendravime su vaikais ir paaugliais, skatinti tinkamą požiūrį į paauglystės iššūkius ir mažinti ilgalaikes pandemijos pasekmes šeimų emocinei sveikatai. Vaiko teisių gynėjų grupė kelis mėnesius savo žiniomis pirmiausia dalinsis Šiaulių ir Panevėžio apskrityse, aplankys mokyklas, seniūnijas, kitas bendruomenes. Vaiko teisių gynėjų skaitomas paskaitų ciklas tėvams padės gerinti šeimų emocinę sveikatą ir stiprinti jų ryšį. 

Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba 
2022-09-22

0 komentarai (-ų):