Nacionalinė švietimo agentūra. Matematinio samprotavimo tobulinimas: Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijosViešoji nuotolinė konsultacija „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl matematinio samprotavimo tobulinimo. Egzamino rezultatai, matematiniai gabumai, mokymo nuoseklumas, mokytojų kvalifikacija“ Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyriaus organizuojamo viešųjų konsultacijų ciklo „Įsivertinimas, vadybiškumas, geros mokyklos kūrimas“ viešoji nuotolinė konsultacija „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl matematinio samprotavimo tobulinimo. Egzamino rezultatai, matematiniai gabumai, mokymo nuoseklumas, mokytojų kvalifikacija“. Ši viešoji konsultacija yra skirta supažindinti su 2021 m. Vilniaus universiteto mokslininkų atlikto tyrimo „Matematinio samprotavimo mokykloje tobulinimas“ rezultatais. Renginio metu kalbama apie matematikos brandos egzamino rezultatus, matematinį samprotavimą kaip visiems svarbią kompetenciją, matematinius gabumus ir mitus, matematikos mokymo tęstinumą vadybiniu (organizaciniu) požiūriu, matematikos mokytojų kvalifikacijos kėlimą. 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2022-09-21

0 komentarai (-ų):