New EdTech Classroom. Google Slides Tutorial for Teachers („Google“ skaidrių pamoka mokytojams)Šiame vaizdo įraše „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary pristato, kaip klasėje naudoti „Google“ skaidres, kaip pridėti tekstą, garso, vaizdo įrašus ir nuorodas prie skaidrių, taip pat kur ieškoti iš anksto sukurtų „Google“ skaidrių šablonų. Mokytojai taip pat sužinos, kaip „Google“ skaidres paversti mokinių užduočių šablonais, kaip piešti ant skaidrių naudojantis „Annotate.net“, suinteraktyvinti naudojantis „Pear Deck“, pridėti garso komentarus naudojantis „Mote“. 

In this video teachers will learn different ideas for how to use Google Slides in the classroom, learn the nuts and bolts of how to format Google Slides, how to add text, audio, video, and hyperlinks to Slides, as well as where to go to find pre-created Google Slides templates. Teachers will also learn how to turn Google Slides into assignment templates for students, as well as how to draw on Slides with Annotate.net, add interactivity to Slides with Pear Deck, and add audio comments with Mote! 

New EdTech Classroom. 
2021-08-02.

0 komentarai (-ų):