Lietuvos nacionalinė biblioteka. Pažintis su svarbiausiais Gegužės 3-iosios Konstituciją įamžinančiais objektaisŠeštą sezoną organizuojamo festivalio „Muzika Jašiūnų dvare“ šiųmetinis išskirtinumas – Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos paskaitų ciklas, skiriamas Abiejų Tautų Respublikos Konstitucijos ir Tarpusavio įžado 230 metų sukakčiai. Šeštame festivalio renginyje rugpjūčio 8 d. – paskaitą „Pažintis su svarbiausiais Gegužės 3-iosios Konstituciją įamžinančiais objektais“ skaitė dr. Laima Bucevičiūtė (Vytauto Didžiojo universitetas).Gegužės 3-iosios Konstitucija – svarbus istorijos įvykis Abiejų Tautų Respublikos sudėtyje buvusioms šalims. Kaip šis įvykis įamžintas Lietuvoje? Kokie svarbiausi atminimo ženklai kitose Respublikai priklausiusiose valstybėse? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite vaizdo įraše. Festivalį organizuoja Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras, Lietuvos nacionalinė filharmonija ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 
Rėmėjai: Šalčininkų rajono savivaldybė, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba. 
Lietuvos nacionalinė biblioteka. 
2021-08-23

0 komentarai (-ų):