LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Būsimo mokytojo bandymų aikštelė – kaip ji atrodo?Aviacijos studentai mokosi stimuliatoriuose, medikai – tyrinėja manekenus, o kaip praktikuojasi ateities mokytojai? Projekto „Mokysiu“ tinklalaides tęsiame tema apie mokytojų pasirengimą dirbti klasėse. Kartu su trimis pašnekovais, bandysime atsakyti į klausimą, kaip atrodo būsimo pedagogo bandymų aikštelė? Tinklalaidėje kalbėjosi Vilniaus Basanavičiaus progimnazijos prancūzų kalbos mokytoja, direktorės pavaduotoja ugdymui Donata Vaičiuliene, taip pat VDU Švietimo akademijos Švietimo vadybos magistrantūros programos studentė, tarptautinio darželio „Katino dienelės“ įkūrėja Asta Jagelo ir Jonita Rukšėnaite darželio auklėtoja, neseniai baigusia ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir priešmokyklinio ugdymo studijas. 
LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2021-08-05

0 komentarai (-ų):