LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Švietimo forumas: 2021–2022 mokslo metų aktualijos ir perspektyvosRugpjūčio 24 d. 10 val. Klaipėdos universitete Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rengia Švietimo forumą, skirtą 2021–2022 mokslo metų aktualijoms ir perspektyvoms. 
Į Švietimo forumą kviečiami savivaldybių politikai ir švietimo padalinių vadovai, mokyklų vadovai, mokytojai, asociacijų, profesinių sąjungų ir kitų socialinių partnerių atstovai, mokslininkai edukologai, Seimo nariai, Vyriausybės ir Prezidentūros atstovai. 
Forumą atidarys švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, nuotolinio mokymo patirtį apžvelgs viceministras Ramūnas Skaudžius, pasirengimą naujiems mokslo metams pristatys ministerijos kancleris Julius Lukošius. Forumo metu bus diskutuojama STEAM ugdymo, geros savijautos, skaitmeninės transformacijos, ugdymo organizavimo, įtraukties galimybių, duomenų analizės temomis. Veiks technologinių priemonių, skaitmeninio turinio, virtualių mokymo aplinkų ekspozicijos. 
LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2021-08-24

0 komentarai (-ų):