Mokysiu. 3 ir 1 kelias būti mokytoju. Kokie jie?Būna, kad suvokimas, ką nori studijuoti ateina vos baigus mokyklą. Būna ir taip, kad jau studijuojant supranti, jog norisi kažko kito. Tiesa, pasitaiko, kad įgijus specialybę supranti, kad nori toliau mokytis. Bene daugiausia tokių alternatyvų turi pedagogikos specialybę įgyti svajojantys žmonėms – jie gali rinktis pedagogikos bakalauro ar gretutines studijas, sugalvoję vėliau – griebtis metų trukmės profesinių studijų. Įvairiausias galimybes siūlo ne tik didžiausi šalies universitetai, bet ir iniciatyva „Renkuosi mokyti“. Apie visus šiuos kelius – naujojoje „Mokysiu“ tinklalaidėje. Joje žavioji Rasa Jusionytė kalbasi su chemijos mokytoju, Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto docentu, prodekanu Ramūnu Skaudžiumi, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoju Mindaugu Norkevičiumi bei „Renkuosi mokyti“ programos vadove Agne Motiejūne.

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
2020-07-27.

0 komentarai (-ų):