Mokysiu. Kas tas mokytojo pašaukimas?Charizmatiškas, inovatyvus, kūrybiškas, lankstus, lyderis – tik keli žodžiai, apibūdinantys šiuolaikinį mokytoją. Vis tik, dažnai žodį „mokytojas“ lydi ir kitas – „pašaukimas“. Tačiau kada gi jis aplanko? O gal – visa tai įgyjama studijų metais? Su kokiais iššūkiais susiduria net labiausiai savo darbui atsidavę šios profesijos atstovai? Juk pamokos vedimas prieš klasę – tarsi aktoriaus pasirodymas teatro scenoje, tad privalu nebijoti kalbėti viešai. Apie pašaukimą, profesijos subtilybes, scenos baimę ir kitus iškylančius iššūkius „Mokysiu“ tinklalaidės vedėja Rasa Jusionytė kalbina Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos programos magistrantę Viktoriją Vaidelienę, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytoją Andrių Stortą bei aktorių, atlikėją Mantą Bendžių.

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
2020-07-31.

0 komentarai (-ų):