Mokysiu. Tais pačiais keliais: kelios kartos mokytojųKol vieni ilgai suka galvą, kokią profesiją pasirinkti, kiti drąsiai žengia jau išmintais savo tėvų, senelių ar tetų takais. Tos pačios giminės dinasijų galima rasti bene visose srityse, o šiandienos tinklalaidėje „Mokysiu“ bus kalbama apie viena jų – mokytojų. Ar šeimoje turint ne vieną mokytoją nuo mažens kirba mintis, jog ir tas žmogus galiausiai stovės prieš klasę? Ar nebaisu neišpildyti giminėje esančių pedagogų lūkesčių? Šie ir kiti klausimai bus atsakyti tinklalaidės metu. Jos vedėja Rasa Jusionytė kvies įvairiausiomis istorijomis dalytis Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos mokytoją Mindaugas Nefą (išduosime paslaptį: jo giminėje yra net 32 pedagogai!) ir „Renkuosi mokyti!“ 6 kartos alumnę Elzę Vareikytę, kurios šeimoje taip pat ne vienas nusprendė mokytojauti.

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
2020-08-12.

0 komentarai (-ų):