Mokysiu. Studijų ringas: pedagogika vs. kitos studijosŠiandien mokytojas turi ne tik sklandžiai ir kūrybiškai pravesti pamoką, bet ir mokėti prieiti prie kiekvieno mokinio, būti pasiruošęs spręsti įvairias iškilusias komunikacijos „krizes“, gebėti bendrauti net su neklusniausiais. Todėl šiandien pedagoginės studijos neįsivaizduojamos tiek be disciplinų didaktikos, papildomų kalbų mokymo ar praktikavimosi klasėje dar nebaigus mokslų, tiek be psichologijos. Kuo pedagoginės studijos išsiskiria iš kitų? Kaip šiandien ruošiami mokytojai? Ar studijos spėja „bėgti“ kartu su besikeičiančiu pasauliu? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus bus ieškoma naujoje „Mokysiu“ tinklalaidėje. Jos vedėja Rasa Jusionytė kalbasi su Vilniaus universiteto studijų prorektoriumi, indologu, orientalistu, vertėju doc. dr. Valdu Jaskūnu, Šiaulių universiteto pradinio ugdymo pedagogikos studijų programos studente Aušra Bartaše ir Lietuvos kariuomenės karininku, baigusiu Vytauto Didžiojo universiteto pedagogikos studijas, mjr. Laurynu Česūnu.

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
2020-08-03.

0 komentarai (-ų):