Mokysiu. „Slaptas“ būsimųjų mokytojų gyvenimasJeigu gerai pagalvotumėte, ar prisimintumėte, ką veikia jūsų lietuvių kalbos mokytoja? O matematikos? Paradoksalu – žmonės, kurie daugiausia šneka, su mumis praleidžia ne vienerius metus, dažniausiai mums yra didžiausia paslaptis. Nežinome, ką jie mėgsta ar ką veikia laisvalaikiu. Galbūt vienas jų mokosi japonų kalba, o kitas – puikiai groja gitara. Mokytojų gyvenimo paslaptis bandys išgvildenti tinklalaidės „Mokysiu“ vedėja Rasa Jusionytė. Ji kalbasi su Vytauto Didžiojo universiteto Istorijos IV kurso studente, įvairių organizacijų savanore, studentų mentore Greta Juodkaite ir Vilniaus universiteto Vaikystės pedagogikos programos antrakurse, grupės seniūne Martyna Vilutyte.
LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
2020-08-07.

0 komentarai (-ų):