Nacionalinė švietimo agentūra. #VadovAUK #2. Konkursas į mokyklos vadovo vietąEpizodas skiriamas esminiam tapimo ugdymo įstaigos vadovu procesui – KONKURSUI. 
Studijoje paslapties šydą apie konkursą, jo eigą, savivaldybių poreikius bei pačių direktorių įspūdžius bandys nuimti: 
 📌Linas Janulionis, Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos direktorius. 
📌Kęstutis Rimkus, Panevėžio raj. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas. 
📌Tinklalaidės vedėjas – Lukas Bagdonavičius. 

 APIE TINKLALAIDĘ: #VadovAUK – tai pokalbiai tarp mokyklų direktorių, mentorių bei įvairių švietimo ekspertų apie tapimą ugdymo įstaigos vadovu. Mokyklų vadovų stygius šalyje – nemenka problema, dažniausiai iškylanti dėl įvairių šią profesiją supančių stereotipų. Tačiau tinklaidės pokalbių metu pašnekovai apžvelgs kiekvieną tapimu direktoriumi etapą, įrodys, jog tai nėra neįmanoma ir pakvies patiems apsvarstyti galimybę tapti vadovu.

Nacionalinė švietimo agentūra 
2022-11-25

0 komentarai (-ų):