Nacionalinė švietimo agentūra. Konferencija | Kaip 2️⃣x2️⃣? Matematikos rezultatų ir inovacijų ryšysMatematikos ugdymo rezultatų gerinimas – viena iš aktualiausių švietimo temų. Šalies mokyklos, savivaldybės, Lietuvos bei užsienio ekspertai siūlo savo gerąsias praktikas, įvarius inovatyvius, skaitmeninius sprendimus, kuriuos pristatys konferencijoje „Kaip 2x2? Matematikos rezultatų ir inovacijų ryšys“! Renginį organizuoja NŠA #EdTechCentro bei programos „Tūkstantmečio mokykla” komandos. 

Konferencija ir projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija“ įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2022-11-17

0 komentarai (-ų):