Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė. Kalba kalba #19. Kaip užrašyti garsą?Svečiuose – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dėstytojas Evaldas Švageris, tyrinėjantis eksperimentinę fonetiką. Kas ji tokia ir kuo skiriasi nuo fonologijos? Kur gali būti pritaikomi tokių tyrimų rezultatai ir kaip atliekami patys eksperimentai? O ar žinojote, kad garsų turime daugiau nei grafemų? Daugiau apie žodžius, garsus ir kaip filologai juos tyrinėja – laidoje. Kalbina Ernesta Kazakėnaitė. 

„Kalba kalbà“ – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tinklalaidė, kurioje diskutuojama aktualiomis kalbos, literatūros ir kultūros temomis. Skirtingų sričių atstovės – dr. Ernesta Kazakėnaitė ir dokt. Eleonora Terleckienė, laidose kalbina fakulteto studentus, dėstytojus bei alumnus. 

Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas. 
2022-06-02

0 komentarai (-ų):