Valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ diskusija „Švietimas, mokslas ir technologijos: kaip sukursime ateičiai pasirengusią kūrėjų visuomenę?“Kauno technologijos universiteto (KTU) multifunkciniame centre su integruota biblioteka vykusioje valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2050“ diskusijoje „Švietimas, mokslas ir technologijos: kaip sukursime ateičiai pasirengusią kūrėjų visuomenę?“ ekspertai nagrinėja ateities scenarijus, susijusius su šalies švietimo, mokslo ir technologijų perspektyvomis. 

Teminėje diskusijose švietimo ekspertai, akademikai ir praktikai diskutuoja, kokį žmogų ateityje ugdys švietimo sistema, ar kokybiškas švietimas ir technologijos bus prieinamos visiems, ar Lietuva įtvirtins savo vietą pasaulyje kaip aukštųjų technologijų kūrėja ir kaip spręsime pedagogų trūkumo bei jų kvalifikacijos klausimus. 

LR Vyriausybė. 
2022-06-01

0 komentarai (-ų):