LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Specialybės, galinčios pasiūlyti šimtaprocentinį įsidarbinimąKetini rinktis studijas? Svarstai apie karjeros galimybes? Nedžiugina darbas? Laikas pokyčiams! TOP kryptys: pedagogika, slauga ir IT mokslai. Tai specialybės, galinčios pasiūlyti šimtaprocentinį įsidarbinimą. Valstybė pasiruošusi priimti kone visus norinčius ir galinčius studijuoti IT, slaugą ir trūkstamas pedagogikos specialybes: matematiką, fiziką, chemiją, biologiją, technologijas, istoriją, geografiją, lietuvių kalbą ir literatūrą, pradinį ugdymą, specialiąją pedagogiką. Pasirinkusiems šias trūkstamas pedagogikos specialybes numatytos beveik trijų šimtų eurų stipendijos. O paskutiniais studijų metais – galimybė gauti daugiau nei penkių šimtų eurų stipendiją ir garantuotą mokytojo darbą. Kurk savo profesinę gerovę, rinkis perspektyvias studijas. 

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. 
2022-06-14

0 komentarai (-ų):