TEDx Talks. Computer Programming: Why, What and How? (Kompiuterinis programavimas: kodėl, kas ir kaip?)Kai galvojate apie programavimą, galbūt įsivaizduojate programišius, sėdinčius tamsiame kambaryje, apšviestame daugybe neoninių šviesų? Jei taip, Aidenas Zhou ketina paneigti šią klaidingą nuomonę ir paskatinti jus iš tikrųjų pradėti programuoti savarankiškai. Jo manymu, dauguma žmonių yra nepakankamai informuoti apie kompiuterių programavimą, todėl jis analizuoja visus galimus klaidingus įsitikinimus. TED kalboje jis ragina žmones pabandyti programuoti. Aidenas Zhou yra aštuntos klasės mokinys iš JAV. Ši kalba buvo pasakyta TEDx renginyje, naudojant TED konferencijos formatą, bet savarankiškai organizuotas vietos bendruomenės. 

 When you think of coding, do you also think of hackers sitting in a dark room with lots of neon lights? Well, if so, Aiden Zhou is here to clear up this misconception – and get you interested in actually starting coding on your own! Recently, he came to the revelation that most people are surprisingly underinformed regarding computer programming – which led him to want to clear up any misconceptions there might be. In his talk, he encourages people to give it a try! Aiden Zhou is an eighth-grade student from the United States. He enjoys mathematics and computer programming competitions. Recently, he came to the revelation that most people are surprisingly underinformed regarding computer programming – which led me to want to clear up any misconceptions there might be about this subject. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community.

TEDx Talks. 
2022-06-17

0 komentarai (-ų):