New EdTech Classroom. 5 books that changed how I teach (5 knygos, kurios pakeitė mano mokymo stilių)Šiame vaizdo įraše „Google for Education“, „National Geographic“ sertifikuotas pedagogas Sam Kary pristato 5 naudingas „Google“ knygas mokytojams: „Kiekviena iš šių knygų padarė didelę įtaką mano mokymo ir mokymosi būdui, ir visos jos puikiai papildytų jūsų vasaros skaitinių sąrašą“. 

1. A Brief History of the Future of Education
2. UDL and Blended Learning 
3. Essential Questions 
4. The Power of Making Thinking Visible 
5. The Google Infused Classroom.


Each of these books has had a profound impact on the way I approach teaching and learning, and they'd all make great additions to your summer reading list. 

1. A Brief History of the Future of Education
2. UDL and Blended Learning 
3. Essential Questions 
4. The Power of Making Thinking Visible 
5. The Google Infused Classroom .


New EdTech Classroom. 
2022-06-16

0 komentarai (-ų):