TED-Ed. What is the rarest color in nature? (Kokia rečiausia spalva gamtoje?)



Sužinokite, kokias spalvas gamtoje galima pamatyti rečiausiai ir kaip fizika bei evoliucija lemia jų trūkumą. Gamtoje randami augalai, gyvūnai ar mineralai turi beveik visas įmanomas spalvas. Yra du veiksniai, turintys įtakos tam, ką matote laukinėje gamtoje: fizika ir evoliucija. Kokias spalvas rečiausiai pamatysite gamtoje? Victoria Hwang tyrinėja vieną iš rečiausių gamtos reginių. 
Viktorijos Hwang pamoka, režisierė Tamara Bogovac, „Artrake Studio“. 

Discover what colors are the most rare to see in nature, and how physics and evolution drive their scarcity. Plants, animals, or minerals found in nature bear almost every color imaginable. There are two factors that influence what hues you see in the wild: physics and evolution. So, which colors are you least likely to see in the natural world? Victoria Hwang explores one of nature’s rarest spectacles. Lesson by Victoria Hwang, directed by Tamara Bogovac, Artrake Studio. 

TED-Ed. 
2022-06-13

0 komentarai (-ų):