LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Ekonomika karo, sankcijų ir infliacijos konteksteKodėl kyla kainos ir kaip sankcijos bei karas veikia pasaulio ekonomiką bei ko galime tikėtis ateityje? Ir kodėl posakis „nekask kitam duobės, nes pats įkrisi“ šiuo metu įgauna realią prasmę? 

Prasidėjus karui Ukrainoje Švietimo, mokslo ir sporto ministerija inicijavo atvirų pamokų ciklą. Jis skirtas Lietuvos mokinius supažindinti su Ukrainos istorija, bendrais Lietuvos ir Ukrainos ryšiais, didvyriškai su Rusijos agresija kovojančios šalies situacija ir karo iškeltais iššūkiais, tokiais kaip dezinformacija, krašto apsauga, psichologinė sveikata ir kt. Ciklą rengia LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su partneriais – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, British Council Lithuania. 

LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija 
2022-06-10

0 komentarai (-ų):