Vytauto Didžiojo universitetas. Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai. Fotografė Laura NorinkevičiūtėSusipažinkite su VDU Naujųjų medijų meno absolvente Laura Norinkevičiūte, kuri šiuo metu aktyviai fotografuoja bei vykdo fotografijos projektą „Herojų sodas“, kuris yra apie unikalias asmenybes, sukaupusias nepaprastą gyvenimo patirtį. Laura taip pat yra „Glitch-MOD“ - piešimo ant rūbų idėjos autorė. Mergina pokalbyje džiaugiasi nemonotonišku darbu, kasdien sutinkamais naujais žmonėmis ir galimybe perteikti gražiausias akimirkas fotografijose. 

Videopokalbių ciklas „Matuokis profesiją: ką veikia VDU absolventai“ tai unikali galimybė kiekvienam susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Su VDU absolventais kalbamės apie jų darbą, karjerą, profesinių svajonių siekimą, sunkius sprendimus bei gebėjimą prisitaikyti prie kintančios aplinkos. 

Vytauto Didžiojo universitetas. 
2022-06-08

0 komentarai (-ų):