Švietimo mainų paramos fondas. Konferencija „Mokomės kartu su Ukraina: švietimo įtrauktis ir įvairovė“2022 m. birželio 2 d. vyko hibridinė konferencija „Mokomės drauge su Ukraina“, kurioje pristatytos programų „Erasmus+“, valstybinių stipendijų, „eTwinning“, „EPALE“ ir Sporto rėmimo fondo galimybės nuo karo Ukrainoje nukentėjusiems asmenims.

Renginio metu dalijamasi gerosiomis integracijos patirtimis. Renginys skirtas Švietimo mainų paramos fondo administruojamų programų projektų organizatoriams ir visiems, kuriems rūpi ukrainiečių įtraukumo didinimo klausimai. 

Konferencijos tikslas – kuo plačiau pristatyti švietimo ir kitų projektus įgyvendinančių institucijų, dirbančių su nuo karo Ukrainoje nukentėjusiais asmenimis, patirtį, apžvelgti Švietimo mainų paramos fondo administruojamų programų galimybes ir padrąsinti kitas organizacijas aktyviai prisidėti prie ukrainiečių integracijos Lietuvoje. 

Švietimo mainų paramos fondas. 
2022-06-03

0 komentarai (-ų):