Nacionalinė švietimo agentūra. Rekomendacijos dėl mokymuisi palankios aplinkos kūrimo. Nepabaigto mokymosi įveikimo algoritmasViešoji nuotolinė konsultacija „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl mokymuisi palankios aplinkos kūrimo. Nepabaigto mokymosi įveikimo algoritmas“. Tai trečioji ir paskutinė viešoji konsultacija, skirta supažindinti su 2021 m. Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkų atlikto tyrimo „Mokymuisi palankios aplinkos kūrimas: mokyklos bendruomenę įgalinančių veiksnių paieška“ rezultatais, dalytis įžvalgomis, kaip naudoti (taikyti) tyrimo duomenis ir rekomendacijas praktikoje. Renginio metu kalbama apie nepabaigto mokymosi įveikimo algoritmą, konsultacijų veiksmingumą vadybiniu lygmeniu. Nacionalinė švietimo agentūra 2022-06-15

0 komentarai (-ų):