School Education Gateway. Whole-school guidance approach to career education (Kaip visoje mokykloje įgyvendinamas ugdymas karjerai)Šiame internetiniame seminare dalyviai supažindinami su mokyklų vaidmeniu suteikiant moksleiviams galimybę gauti tinkamą profesinį orientavimą, kuris padėtų jiems pasirinkti išsilavinimą ir karjerą. Mokytojai turi daugybę išteklių, kuriuos gali naudoti klasėje, kad padėtų mokiniams priimti pagrįstus sprendimus, susijusius su jų karjera, kartu pripažindami jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Ypatingas dėmesys skiriamas tam, kaip visa mokykla įgyvendina ugdymą karjerai, pateikiamas ir pavyzdžiais iliustruojamas efektyvus modelis. Taip pat pateikiama praktinių pavyzdžių, kaip integruoti ugdymą karjerai į kasdienį mokymą. 

In this webinar the participants are introduced to the role schools play in providing students with access to appropriate guidance to assist them in their educational and career choices. Teachers are equipped with an array of resources that they can use in their classroom to support their students in making informed decisions when it comes to their career while acknowledging their strengths, weaknesses and relevant work-related skills. Special emphasis is placed on the whole-school guidance approach, and a useful framework is presented and illustrated. Finally, the webinar offers practical examples of how to integrate career education into day-to-day teaching. 

Europos Komisijos portalas mokykloms „School Education Gateway“. 
2022-01-07

0 komentarai (-ų):