Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Nuotolinis gamtos pamokų ciklas „Pažinimo voratinklis“. Lietuvos orchidėjos. Ar viską pavyks išsaugoti?Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pradeda naują nuotolinį gamtos pamokų ciklą „Pažinimo voratinklis“. Pamokose keliausite į mokslinę ekspediciją po Pietų Amerikos atogrąžų miškus, išgirsite apie bandymus atrasti nežemišką gyvybę, suprasite, kodėl paukščiai yra geriausi klimato kaitos indikatoriai, ir sužinosite daug kitų įdomių dalykų. Nuotolinė pamoka 5–12 kl. mokiniams „Lietuvos orchidėjos: ar viską pavyks išsaugoti?“. Lektorius – Mindaugas Ryla. Pamokoje sužinosite, kuo ypatingi gegužraibiniai augalai (orchidėjos), kur jų auga gausiausiai, apžvelgsime jų biologiją, supažindinsime su Lietuvoje augančių rūšių įdomiausiais atstovais. Pabandysime suprasti, kodėl šie augalai yra reti ir kodėl juos verta saugoti, ką reikėtų daryti, kad jie mus džiugintų ir ateityje. Mindaugas Ryla, biologas, augalų tyrinėtojas, mokslinių ir populiarių straipsnių, knygos apie Lietuvos gegužraibinius autorius, puikus botaninės srities iliustratorius. Nuo vaikystės pradėjo domėtis augalais, jau būdamas mokiniu gerai pažinojo Lietuvos florą. Mindaugas Ryla yra atradęs ne vieną itin retą augalų rūšį Lietuvoje. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 2022-01-20

0 komentarai (-ų):