Paramos vaikams centras. Tėvai pasikeitusiame pasaulyje: kaip nepamesti savęs ir suprasti vaikusPandemija tiek į tėvų, tiek į vaikų ir paauglių gyvenimą įnešė daug sumaišties, nerimo, netekčių, išgyvenimų. Tai kelia baimę, pyktį, nusivylimą ar nuovargį ir dažnai prasiveržia nesuvaldytomis stipriomis emocijomis, kurios išliejamos ant artimiausių žmonių. Vaikai ir paaugliai sukauptus jausmas gali parodyti probleminiu elgesiu. 
Konferencijoje „Tėvai pasikeitusiam pasauly: kaip nepamesti savęs ir suprasti vaikus“ Paramos vaikams centro ir Vilniaus universiteto psichologai kalbės apie tai, ką vaikai/paaugliai išgyvena pandemijos metu, kaip tai gali keisti jų elgesį ir kada suaugusiems reikėtų susirūpinti. Sužinosite, kodėl vaikų/paauglių tarpe daugėja įvairių priklausomybių ir kaip jiems padėti. Taip pat, kodėl tėvams reikėtų nepamiršti pasirūpinti savimi ir kas padeda palaikyti emocinę pusiausvyrą šeimoje. 
Konferenciją organizuoja: Paramos vaikams centras. 
Finansuoja: LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. 
Partneris: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 

Paramos vaikams centras. 
2022-01-28

0 komentarai (-ų):