Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Nuotolinis gamtos pamokų ciklas „Pažinimo voratinklis“. Keisčiausi pasaulio paukščiaiLietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pradeda naują nuotolinį gamtos pamokų ciklą „Pažinimo voratinklis“. Pamokose keliausite į mokslinę ekspediciją po Pietų Amerikos atogrąžų miškus, išgirsite apie bandymus atrasti nežemišką gyvybę, suprasite, kodėl paukščiai yra geriausi klimato kaitos indikatoriai, ir sužinosite daug kitų įdomių dalykų. 

Nuotolinė pamoka 1–4 klasių mokiniams „Keisčiausi pasaulio paukščiai“. Lektorė – Violeta Gulbicka. Visi žinome, kokios išvaizdos yra paukščiai, matome, kaip jie juda, maitinasi. Bet kai kurie pasaulio paukščiai atrodo taip, lyg būtų atskridę iš kitos planetos. Pamokoje sužinosite, ar visi paukščiai geba skraidyti, sukti lizdus, prie kokio paukščio geriau nesiartinti, koks paukštis mažiausiais pasaulyje ir kuo jis minta. 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
2022-01-14

0 komentarai (-ų):