Šventasis Jonas Paulius II – Didysis žmonių popiežiusSeimas, atsižvelgdamas į tai, kad 2020 metais yra minimos Popiežiaus šventojo Jono Pauliaus II gimimo 100-osios metinės, paskelbė juos šv. Jono Pauliaus II metais. Nacionalinė švietimo agentūra parengė laidą „Šventasis Jonas Paulius II – Didysis žmonių popiežius“, kurioje į moksleivių pateiktus klausimus atsakinėjo Lietuvos ambasadorė dr. Irena Vaišvilaitė. Prisiminimais apie ekumeninį susitikimą, vykusį 1993 m. rugsėjo 5 d. šv. Jono Pauliaus II viešnagės Lietuvoje metu, dalijosi Lietuvos ambasadorė, karaimikos tyrėja ir saugotoja, pirmoji Tautybių departamento generalinė direktorė dr. Halina Kobeckaitė, Lietuvos totorių bendruomenės pirmininkas prof. Adas Jakubauskas bei Lietuvos stačiatikių arkivyskupijos kurijos kancleris kun. Vitalijus Mockus. 
Moderavo NŠA atstovė Julija Sinicienė. 

Nacionalinė švietimo agentūra. 
2020-09-30.

0 komentarai (-ų):