Lietuvos nacionalinė biblioteka. Iššūkiai mokykloms ir jų sprendimai rinkimų konteksteLietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo centras organizavo diskusijų apie kultūros ir švietimo politiką ciklą, skirtą artėjantiems Seimo rinkimams. Šios diskusijos metu siekiama įvardyti pagrindinius iššūkius, kylančius bendrojo lavinimo mokykloms, bei pasiūlyti galimus politinius jų sprendimo būdus. Renginyje dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aškinytė, Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius, asociacijos „Tėvai švietimui“ valdybos narė Neringa Kleniauskienė ir Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos etikos mokytojas Vytautas Toleikis. Diskusiją moderavo buvęs Vilniaus jėzuitų gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Mieželis. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. 2020-10-08.

0 komentarai (-ų):