Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Tauragės STEAM centras – ugdymo traukos centras TauragėjeTauragės STEAM regioniniame atviros prieigos centre mokiniai su gamtos mokslais susipažįsta praktiškai išbandydami išmoktą teoriją. Įtraukiantys užsiėmimai mokinių laukia tiek pamokų metu, tiek ir po jų. Centre įrengtoje mechatronikos laboratorijoje mokiniai mokosi robotų konstravimo ir programavimo pagrindų, taiko informacines technologijas kūrybiniuose procesuose. Gamtamokslinėje laboratorijoje analizuoja gamtoje ir gyvuose organizmuose vykstančius biologinius, cheminius procesus, kuria prototipus, juos išbando. Tvaraus vystymosi, žaliosios ir alternatyviosios energetikos laboratorijoje susipažįstama su tvaraus vystymosi koncepcija, ateities energijos technologijomis. 

Praėjusiais metais pamokas Tauragės STEAM centre įkurtose laboratorijose, išbandė beveik 5 tūkst. mokinių. Lietuvoje iš viso veikia 7 regioniniai STEAM centrai: Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje. 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija 
2023-01-31

0 komentarai (-ų):