Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Visi keliai atviri. Kurį pasirinkti? Atsakymai į svarbiausius abiturientų klausimus2023 m. sausio 19 d. Aukštųjų mokyklų mugėje 2023 organizuotas pokalbis „Visi keliai atviri. Kurį pasirinkti? Atsakymai į svarbiausius abiturientų klausimus“. 

Kokios galimybės atsiveria baigus gimnaziją? Ką pasirinkti: kolegiją, universitetą ar greitai savarankiškam gyvenimui parengiančią profesinę mokyklą? Kokias naujoves siūlo aukštosios ir profesinės mokyklos? Kokios specialybės garantuoja greitą įsidarbinimą? Kur studijuoti: Lietuvoje ar užsienyje? Kaip neapsigauti renkantis mokyklą užsienyje? Kokias finansines garantijas ir paskolas gali gauti studentai Lietuvoje? 

Į šiuos ir kitus klausimus atsakė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, Valstybinio studijų fondo direktorius Ernestas Jasaitis, Lietuvos startuolių asociacijos „Unicorns Lithuania“ atstovė Rūta Pukenė, Vilniaus universiteto studentė doktorantė Gabija Stanislovaitytė.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija 
2023-01-23

0 komentarai (-ų):