European School Education Platform. Education Talks: Pathways to school success (Švietimo pokalbiai: keliai į sėkmę mokykloje)Profesorius Paulas Downesas (Educational Disadvantage Centre, Dublin) pasidalijo įžvalgomis apie naują Europos Komisijos pasiūlymą dėl Tarybos rekomendacijos apie būdus patirti sėkmę mokykloje. Dokumente apibrėžiamos politikos priemonės, skirtos spręsti ankstyvo mokyklos nebaigimo ir žemų pagrindinių įgūdžių akademinių pasiekimų problemą.  

Professor Paul Downes, Director of the located within Dublin City University’s Institute of Education, recently shared his thoughts on the new European Commission proposal for a Council Recommendation on Pathways to School Success. The document outlines policy measures to address early school leaving and low academic achievement in basic skills. 

Europos mokyklų švietimo platforma
European School Education Platform
 
2023-01-06

0 komentarai (-ų):