LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Mokytojas – supermenas. Iš kur gauti galių?Mokytojas – supermenas. Iš kur gauti galių? Kalbėsimės su jaunais mokytojais ir jų dėstytojais bei mentoriais, palaikančias įvairiose situacijose ir padedančiais kuo sklandžiau įsilieti į mokyklos bendruomenę bei darbo specifiką. 
Susipažinkite su tinklalaidės dalyviais: Darius Savickas VDU Švietimo akademijos pradinio ugdymo pedagogikos absolventas, būsimas Švietimo vadybos magistrantas, mokslo ir menų mokyklos „Taškius“ pradinių klasių mokytojas ir jo dėstytoja prof. dr. Daiva Jakavonytė- Staškuvienė VDU Švietimo akademijos dėstytoja, pradinio ugdymo pedagogikos ir ankstyvosios užsienio kalbos bakalauro programos koordinatorė, Europos mokyklų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo inspektorė. Dar vienas duetas – Eglė Rimkienė, Vitlio licėjaus pradinių klasių mokytoja ir jos mentorė Jovita Ponomariovienė, Vitlio licėjaus direktorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
2021-07-08

0 komentarai (-ų):